ידע שווה כוח

החיבור החוצה הוא חלק אינטגרלי בשייכות לקהילה. למידה מניסיון של אחרות מפיגה את הבדידות שבעצמאות, פותחת כיווני חשיבה חדשים ופשוט מהנה. אצרנו מאמרים בנושאים שמעניינים את כל החלקים שבנו – נשים, קהילה ועסקים. כי ת'כלס? הכל מחובר.

כוס קפה שקופה עם איור של פנים ליד לפ טופ מחברות וזכוכית מגדלת
שיווק

קורות חיים לעצמאיות, למה כדאי שיהיו לך?

קורות חיים מקצועיים הם כלי משמעותי לא רק לעובדות שכירות, גם לבעלות עסקים. בכתבה יפעת סיגן ברעם תציג את היתרונות של קורות החיים בהיבטים שונים. בין אם את פונה ללקוחות פרטיים או מעוניינת לפנות ללקוחות ארגוניים, קובץ קורות חיים טוב יוכל לשווק אותך בהצלחה כשהתועלות שלו הן גם בהיבט העסקי, שיווקי וגם בהיבט האישי שנוגע לערך העצמי שלך.

להמשך קריאה
הכובע שקניתי בזארה, כתבה של ליאור קמחי
עיצוב

הכובע שקניתי בזארה (ואיך זה קשור למיתוג עסקים)

שבוע שעבר קניתי כובע בזארה. קיים הרבה דמיון בין הסיבה שקניתי את הכובע לבין הסיבה שאקנה כל דבר, והסיבה הזו היא המיתוג של העסק. בכתבה של ליאור קמחי, מעצבת הגרפית של הקהילה, בעלת סטודיו FLat לעיצוב גרפי ומיתוג עסקים, תוכלו למצוא זווית ראיה אחרת על עולם המיתוג.

להמשך קריאה
צ'ק ליסט לבניית אתר בכוחות עצמך ב-10 ימים
בניית אתר

צ'ק ליסט לבניית אתר בכוחות עצמך ב-10 ימים

אתר אינטרנט מאפשר ללקוחות שלך לגשת בצורה מהירה ונוחה לעולם התוכן שלך. בכתבה אסיה אתרים, בעלת סטודיו לבניית אתרים ועמודי נחיתה, הכינה צ'ק ליסט ברור לבניית אתר ב- 10 ימים, וכך להגדיל את מעגל הלקוחות שלך. מה לעשות לפני העבודה עצמה של בניית אתר.

להמשך קריאה
חן עם טלפון נייד באפליקציית גוגל תמונות
ניהול עסק

אפליקציות גוגל- לעסק ולחיים בכלל

כתבה מאת חן בר-שי, מנהלת שותפה בקהילה ומעבירה סדנאות כל כלי עריכה ודיגיטל. הכלים של גוגל הם רבים ומסונכרנים למחשב ולנייד. בכתבה הבאה חן סוקרת את האפליקציות השונות ואיך הן יכולות לעזור לניהול העסק ולחיים בכלל.

להמשך קריאה
עיצוב: ליאור קמחי, סטודיו Flat
עיצוב

מושגים בסיסיים בעולמות העיצוב הגרפי

בכתבה של ליאור קמחי, תכירו יותר לעומק את המושגים הבסיסיים בעולם עיצוב הגרפי- מיתוג, לוגו, טיפוגרפיה ועוד. כתבה ראשונה מתוך סדרת כתבות בנושא מיתוג ועיצוב גרפי. ליאור, מעצבת הגרפית של הקהילה, בעלת סטודיו FLat לעיצוב גרפי ומיתוג עסקים

להמשך קריאה
ילד קטן מקליד על מחשב נייד
איזון בית - עבודה

אמהות או מהות? להיות עצמאימא

להיות אמא עצמאית זה מאתגר. מה המהות שלך יותר? איך את מאזנת בין התחומים? אילה כרמי מציגה את הנושא בכתבה באמצעות התגובות שעלו בפוסט שלה בקהילת הפייסבוק.

להמשך קריאה
can do list
איזון בית - עבודה

מה זה רשימת can do?

ניהול המשימות היומיות מהווה אתגר לא פשוט. בכתבה אלה שלוי אנטליס מציגה כלי ייחודי שפיתחה – רשימת can do שמאפשרת להספיק יותר דברים ביום!

להמשך קריאה
סמדר שילה-מרקוס עובדת על הלוגו המונפש של עצמאיות מהבטן
שיווק

כיצד הנפשת לוגו תקדם את העסק שלך בעולם החדש?

נראות ויזואלית לעסק היא חשובה מאוד בעולם הדיגיטלי. סמדר שילה-מרקוס מציגה בכתבה אפשרות נוספת שתופסת את העין, נחרטת בזיכרון ויוצרת הזדהות של הלקוח לעסק – הנפשת לוגו. סמדר יוצרת סרטים ואנימציות, מעצבת ועורכת וידאו מסבירה מהו הלוגו המונפש, למה כדאי שיהיה לעסק ואיך ניתן להשתמש בו.

להמשך קריאה
מזל יושבת על כורסה בתוך סלון, ישיבה נינוחה עם רגל אחת מכופפת למעלה
כתבת תדמית

מזל היילו בשיחה על ייעוץ זוגי

מזל היילו, מאמנת אישית, ייעוץ זוגית בשילוב Nlp, מספרת על הדרך שלה בתחום, איך היא מעבירה תהליכי התפתחות ושינוי באמצעות כלים שונים מותאמים לאנשים שמגיעים אליה לקליניקה. תמיד באווירה טובה ועם הרבה אמונה באנשים ובתהליך שלהם.

להמשך קריאה