אודות הקהילה

איך הכל התחיל?​

הקהילה שלנו הוקמה ב-1.1.2013, מתוך געגוע לקהילה נשית תומכת, מחבקת ומחזקת, ורצון לשבט נשים שירוצו קדימה ויכבשו את העולם ביחד. כשחן בר-שי החליטה שהיא לא מתנהלת בבדידות של העצמאות שנה נוספת, עם פוסט אמיץ אחד נולדה הקהילה, שמאז צמחה והתפתחה.

התחלנו עם מפגשי היכרות במעגל עצמאיות ייחודי. כל אחת הביאה כיבוד וקיבלה 2 דקות להצגה עצמית, יחד עם חיבוק מחזק מהחברות החדשות. כבר אז הבנו את כוח המפגש הפיזי, שמחבר קול ומגע לתמונה המוכרת מהמסך.

לאורך השנים הקהילה התפתחה, צמחה והשתנתה איתנו. ב-2018, עם הצטרפותה של אלה שלוי אנטליס לניהול הקהילה, המיקוד עבר לעצמאות כמקצוע הדורש למידה ושיפור תמידיים. הפכנו לקהילה מקצועית, שגם ביציאה מהמסך ושבירת השגרה, מתמקדות בעשייה והתקדמות, תוך הסתכלות על כל תחומי החיים שמלווים אותנו. הרי אצלנו, הכל מחובר.

מה קורה היום?​

אנחנו נפגשות במעגלים חודשי, למידה משותפת במעגל עצמאיות סביב נושא בניהול העסק. תמיד בקבוצה קטנה, כדי שהקשר יהיה אישי וההיכרות משמעותית. כל פעם מתארחות בבית עסק של עצמאית אחרת, כדי להגדיל את החשיפה הממשית, ויושבות למעגל עצמאיות שמחבר את העבודה מהבטן והראש. בזכות האווירה הייחודית של המפגשים המפורסמים שלנו, בכל מפגש נוצרות חברויות חדשות שמרגישות ותיקות. 

בין לבין, יש לנו מפגשי אונליין (מקוון) ואונלייף (פנים מול פנים). הרצאות, וובינרים, סדנאות ועוד פעילויות מיוחדות בקבוצת הפייסבוק הסגורה. אנחנו מייצרות שיתופי פעולה עם ובין חברות קהילה, וכך מקדמות את העסקים אחת של השניה. הכל מתוך מחויבות אישית, רצון והנאה. 

כקהילה יש לנו הרבה יותר כוח והשפעה, והרכישות שלנו הן הדרך שלנו להשתמש בהם! אנחנו פועלות להביא לחברות הקהילה הטבות והצעות ייחודיות מגופים מסחריים, ומעודדות רכישות מתוך הקהילה בכל הזדמנות. התמיכה ההדדית נמשכת גם מחוץ לקהילה שלנו, בהתנדבויות משותפות למען קהילות נשיות מוחלשות.

איך הקהילה יכולה לעזור לך?​

הקהילה פועלת לקידום נשים במגוון דרכים, את יכולה לבחור באחת שמתאימה לך. 

הדרך הראשונה היא פשוט ליהנות מכל מה שאנחנו נותנות ברוחב לב בפלטפורמות השונות:

בקבוצת הפייסבוק אנחנו שומרות על קשר, מקיימות פעילויות חודשיות, משתפות, מתייעצות, מעלות רעיונות ומפרגנות

בדף העסקי אפשר לעקוב אחרי כל הכתבות החדשות שעולות למגזין ועל הפעילויות שלנו.

באינסטגרם תמצאי טיפים מנצחים, השראה מחברות הקהילה ועדכונים על שיתופי פעולה חדשים

בוואטסאפ וגם דרך הניוזלטר תוכלי להתעדכן ראשונה בכל דבר. קבוצת הווטסאפ שקטה לעדכונים בלבד

ערוץ יוטיוב שעולים לשם הוובינרים, ההדרכות וראיונות של חברות קהילה

מגזין עם כתבות מקצועיות בתחומים שונים: ניהול העסק, מדריכים, כתבות תדמית על חברות הקהילה ועוד

הדרך השנייה היא השתתפות בפעילויות. פיתוח עסקי דורש התמקצעות במגוון תחומים ורכישת כלים ומיומנויות מגוונים. אנחנו מביאות אל הקהילה את ההדרכות הטובות ביותר. בללוח אירועים תוכלי לראות מה מתוכנן ולהירשם להכל. בנוסף, ישנם מדריכים דיגיטליים מגוונים באמצעות הקלטות או PDF לרכישה והתקדמות בקצב שלך.

הדרך השלישית היא ייעוץ עם מנהלת קהילה. ליווי בן שלוש שעות (בהתאמה אישית לעסק) או פגישה אחת קצרה וממוקדת (בת שעה) בה נעבוד על אספקט מסוים בעסק שלך – שיווק ויזואלי עם חן או חידוד עסקי עם אלה

הקהילה מתרחבת

צמיחה בכמות חברות הקהילה יצרה גם גדילה מבחינת פעילות והיקף העשייה.

לשם כך נוצר צוות קהילה של בעלות עסקים, מתנדבות למען עצמאיות מהבטן. כל חברות הצוות מעניקות מזמנן וממחיותיהן.

את תפגשי אותן בקהילת הפייסבוק, בכתבות מקצועיות במגזין וכן באירועים הפרונטליים של הקהילה.