קהילת עצמאיות מהבטן נוסדה בשנת 2013 ופועלת לקידום ופיתוח עסקי נשי.

את הקהילה מובילות חן בר-שי ואלה שלוי אנטליס, יחד עם צוות של חברות קהילה נשות עסקים מקצועיות

מנהלות הקהילה

תמונת פרופיל חן בר-שי

‎חן בר-שי‎ ​

יזמית, מייסדת ושותפה

חן היא הלב והנשמה של הקהילה, זוכרת ומכירה כל אחת, ותמיד מחפשת דרכים לקדם עצמאיות. בנוסף להיותה מייסדת ומובילת הקהילה מאז 2013, חן מנחה מעגלי נשים ומומחית בתחום הויז'ואל. חן מציעה לחברות הקהילה פגישות מיקוד שיווק ויזואלי, סדנאות עריכה ועיצוב ויז'ואל עסקי-שיווקי ושיחות ייעוץ למיפוי הצרכים הויזואליים של העסק.

האני מאמינה של חן:

השבט הנשי העכשווי יכול לעשות נסים ונפלאות בעולמנו. החיבור והשייכות לקבוצה נותנים כוח להתקדמות, עשייה והצלחה. דרך ההקשבה פנימה ואחת לשנייה נוכל לשבור את תקרת הזכוכית יחד.

תמונת פרופיל אלה שלוי אנטליס

אלה שלוי אנטליס​

יזמית, שותפה ומנהלת

אלה היא הדלק שמקדם את הקהילה, תמיד חושבת על דרכים לפתח ולחבר בין חברות קהילה, ונהנית לייצר יש מאין. בנוסף להובלת הקהילה, אלה גם חוקרת מוטיבציה ומפתחת אפקטיביות, בעלת BA פסיכולוגיה וניהול, MA ייעוץ ארגוני. אלה כותבת ומעבירה סדנאות, אוצרת תכנים מקצועיים על ניהול עסק, מנגישה מתודות מעולם הייעוץ הארגוני לעולם העצמאיות. אלה מציעה לחברות קהילה פגישות ייעוץ עסקי, וליווי מקצועי להגברת אפקטיביות בהתנהלות היומיומית.

האני מאמינה של אלה:

הסוד לאיזון בית-עבודה הוא הסתכלות רחבה על כלל תחומי העשייה בחיים, ושילובם באמצעות יצירתיות וגמישות. הסתכלות כזו מגבירה את האפקטיביות ומאפשרת להגיע למטרות בהנאה. כך שילוב בין התחומים ושמירה על תהליכי אפקטיביזציה תמידיים מהווה הגנה מפני לחץ ושחיקה.

צוות הקהילה

תמונת פרופיל אסיה מוגילבסקי

אסיה אתרים

אשת טכנולוגיה ופיתוח האתר

אסיה היא אשת הטכנולוגיה שלנו
אסיה תהיה זו שתוריד אתכם לקרקע, תמרכז אתכם לתכלס
אולי לפעמים יותר מדי אבל היא הגו-טו בכל מה שקשור לטכנולוגיה, פתרונות קצרים, שימושיים ולא יקרים.
אם אפשר היא תצליח לסובב את הטכנולוגיה בצורה כזו שתתאים לתקציב בצורה הטובה והמהירה ביותר.
מנהלת עסק לבניית אתרים ומייסדת התכנית אתר ב-10 ימים

מעיין סלע | צלמת אוכל, אנשים, הריון ולייף סטייל

מעיין סלע

צלמת

מעיין סלע, צלמת מאז שאני מכירה את עצמי,
מצלמת אוכל, אנשים הריון ולייף סטייל.
אוהבת מאוד את האינטראקציות, הוויב ביום צילום ולהפוך את האנרגיה והוויז׳ן לתמונה.

צילומי תדמית יתרחשו בלוקיישן שנבחר אותו יחד, בפנים או בחוץ, נכיר קצת אותך ומה חשוב לך להראות ולשדר. נהנה שעתיים ביחד, ניצור לך תמונות מגוונות עם כמה לוקים שיוכלו לשמש אותך לאתר/אינסטגרם/פייסבוק

תמונת פרופיל ענת סרי

ענת סרי

רכזת התנדבויות

ענת באה מהעולם החברתי, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית וניסיון בעבודה עם אוכלוסיות בסיכון (בריאות הנפש, ילדים נערות וצעירות בסיכון), כולל ניהול עמותת סטודנטים, ניהול תחום התנדבויות וניהול תכנית הכשרה ארצית. היום ענת מנהלת את תחום ההתנדבויות בקהילה מתוך רצון למצוא התנדבות מתאימה לכל מי שרוצה לתרום ולעשות למען אחרים ורואה את התפקיד כזכות והזדמנות לתרום לחברה.

ענת עוזרת לנשים עסוקות להגיע למטרות שלהן, מתוך ניהול זמן נכון שעוזר בשמירה על איזון, שלווה ומנוחה בלי רגשות אשמה. המטרה שלי היא לעזור לכל אחת למצוא את שיטת ניהול הזמן שתתאים לה.

ליאור קמחי

ליאור קמחי

מעצבת גרפית

ליאור קמחי, מעצבת הקהילה, בעלת סטודיו FLat למיתוג ועיצוב גרפי.
מהנדסת תעשייה וניהול ובעלת תואר שני בעיצוב. מאמינה שמיתוג נכון יכול לקחת את העסק שלכן קדימה.

דיאנה היומן

דיאנה היומן

שיווק דיגיטלי ברשתות חברתיות

עוסקת שיווק דיגיטלי ברשתות חברתיות והיא אחרית על התוכן באינסטגרם שלנו. דיאנה משלבת רקע רב תחומי ויצירתית,  עם אסטרטגיה עסקית כדי ליצור תוכנית שיווקית ייחודית ומגובשת

כתבות במגזין

כתבות מקצועיות מצוות הקהילה

כוס קפה שקופה עם איור של פנים ליד לפ טופ מחברות וזכוכית מגדלת

קורות חיים לעצמאיות, למה כדאי שיהיו לך?

קורות חיים מקצועיים הם כלי משמעותי לא רק לעובדות שכירות, גם לבעלות עסקים. בכתבה יפעת סיגן ברעם תציג את היתרונות של קורות החיים בהיבטים שונים. בין אם את פונה ללקוחות פרטיים או מעוניינת לפנות ללקוחות ארגוניים, קובץ קורות חיים טוב יוכל לשווק אותך בהצלחה כשהתועלות שלו הן גם בהיבט העסקי, שיווקי וגם בהיבט האישי שנוגע לערך העצמי שלך.

קראי עוד »

הכובע שקניתי בזארה (ואיך זה קשור למיתוג עסקים)

שבוע שעבר קניתי כובע בזארה. קיים הרבה דמיון בין הסיבה שקניתי את הכובע לבין הסיבה שאקנה כל דבר, והסיבה הזו היא המיתוג של העסק. בכתבה של ליאור קמחי, מעצבת הגרפית של הקהילה, בעלת סטודיו FLat לעיצוב גרפי ומיתוג עסקים, תוכלו למצוא זווית ראיה אחרת על עולם המיתוג.

קראי עוד »

צ'ק ליסט לבניית אתר בכוחות עצמך ב-10 ימים

אתר אינטרנט מאפשר ללקוחות שלך לגשת בצורה מהירה ונוחה לעולם התוכן שלך. בכתבה אסיה אתרים, בעלת סטודיו לבניית אתרים ועמודי נחיתה, הכינה צ'ק ליסט ברור לבניית אתר ב- 10 ימים, וכך להגדיל את מעגל הלקוחות שלך. מה לעשות לפני העבודה עצמה של בניית אתר.

קראי עוד »