שותפי דרך של קהילת עצמאיות מהבטן

לפני הכל - מה זה מערכת לניהול העסק?

רוב בעלות העסקים מבינות את החשיבות של מערכות ניהול עסק ותקשורת עם הלקוח, בניהול האפקטיבי של העסק. למרות זאת, לעיתים קיים חשש להכניס אותן לפעולה בעסק. עבודה עם מערכת נכונה לניהול העסק מבדילה בין עסק טוב למצויין. התאמת המערכת לעסק תלויה בגודל וסוג העסק. לא בטוחה מה המערכת שנכונה לך? נשמח לסייע לך להבין. באופן כללי, עסק שמספק שירותים בדרך כלל דורש מערכת דיוור, מערכת קשרי לקוחות, מערכת חשבוניות, מערכת סליקה, מערכת קביעת פגישות ולעיתים גם מערכת כרטיסיות. העבודה עם כל כך הרבה מערכות, שצריכות לדבר אחת עם השניה, מסורבלת ומאטה את הפיתוח העסקי. בדיוק לכן, כל כך שמחנו כשגילינו את Wolbix – מערכת כוללנית לניהול העסק.

שולחן לבן עליו קצה של מקלדת מחשב נייד, מקלדת לבנה וכוס קפה. במרכז התמונה יומן שבועי פתוח. יד של אישה עצמאית מחזיקה עט מונחת על גבי היומן.
תמונה מאת STIL באתר Unsplash

למה דווקא wolbix?

Wolbix היא מערכת ניהול עסק שנותנת מענה אופטימלי לבעלות עסקים קטנים-בינוניים, שרוצות להתנהל באפקטיביות אונליין. המערכת של Wolbix מאפשרת לך לבחור את הפונקציות שנחוצות לך כרגע. במיוחד אהבנו את שהממשק שלהם ידידותי למשתמשת. בנוסף, עצמאיות מהבטן בלבד מקבלות תמיכה נפלאה של הצוות בארץ, כחלק משיתוף הפעולה הייחודי שבנינו.

הטבה ייחודית לעצמאיות מהבטן

רק עצמאיות מהבטן נהנות משורה של הטבות ייחודיות בהרשמה למנוי חודשי למערכת Wolbix לניהול העסק

התנסות מורחבת

45 (במקום 14!!!) יום ניסיון במערכת ללא תשלום! במהלך התקופה הזו, תוכלי להעביר נתונים מהמערכת הקיימת (אם יש) ולסדר את התשתית בנחת, לפני המעבר לעבודה מלאה איתה

הנחה על מנוי

10% הנחה על המנוי החודשי לעצמאיות מהבטן™ בלבד! בלי תוקף, התחייבויות או אותיות קטנות. פשוט ככה: כל זמן שאת מנויה- המחיר ההתחלתי והמוזל נשמר

תמיכה אישית

הצוות הישראלי של Wolbix זמין ושמח לסייע בהקמת ותפעול המנוי. החל מהקמה ראשונית וייבוא נתונים, דרך הטמעת הפיצ'רים לאתר/דף נחיתה, הקמת נוכחות דיגיטלית במערכת ועוד

שותפי דרך לאג'נדה הבסיסית

שיתוף הפעולה בין Wolbix ובין הקהילה נשען על אג'נדה משותפת לקידום עסקים נשיים. מהות הפעילויות המשותפות שלנו, להביא אל הקהילה, ידע וכלים לפיתוח וניהול העסק. 

אנו מגשימים זאת דרך העברת וובינרים חינמיים בקהילה, ליווי אישי של יזמיות לאורך הדרך והעלאת תכנים מקצועיים לאתר הקהילה. 

כבר עכשיו תמצאי במגזין הקהילה את ההתרשמות שלנו מהמערכת של Wolbix לניהול העסק והדרכה כתובה להקמת משתמשת במערכת.

וובינרים מקצועיים

היזם שדוחף את Wolbix לשווקים בינלאומיים, אבנר רואש, התארח בקהילה בוובינרים מקצועיים על ניהול העסק באונליין

וובינר 1 - מערכות לניהול העסק באונליין

השאלה הנפוצה ביותר היא "מה ההבדל בין מערכת קשרי לקוחות למערכת דיוור?". בוובינר אבנר רואש מסביר על המערכות השונות וההבדלים ביניהן ועונה על שאלות מהמשתתפות.

השימוש במערכות לניהול העסק מהווה השקעה לטווח ארוך ומאפשר צמיחה וגדילה. מומלץ לשלב את העבודה עם מערכות לניהול של העסק, כבר בשלבי הגדילה הראשונים. אפילו החל מ5-10 לקוחות פעילים. זאת מכיוון שהנחת תשתית נכונה לעסק, חוסכת זמן, כסף וטעויות מיותרות.

וובינר 2 - הדרכה ממוקדת על Wolbix

אחרי הוובינר הראשון, חברות קהילה ביקשו שאבנר יחזור ויתמקד ביכולות של מערכת Wolbix לניהול העסק. 

בוובינר שני בסדרה, אבנר רואש מציג את כל יכולות המערכת לניהול העסק של Wolbix ומראה איך לפתוח חשבון חדש – שלב אחרי שלב. אבנר מסביר איך המערכת מחליפה 4-5 מערכות שונות (לפחות) ומייצרת נוכחות דיגיטלית (הכרחית) וחינמית. בנוסף, אבנר מסביר איך המערכת מכוונת לעסקים נותני שירות. אלו עסקים שמוכרים פגישות, סדנאות, הרצאות, תהליכים ומוצרים דיגיטליים. 

עדיין לא בטוחה אם Wolbix היא המערכת הנוכנה בשבילך?
מבולבלת ממגוון האפשרויות בשוק?

אנחנו כאן בשבילך!

אלה שלוי אנטליס, מובילת הקהילה ויועצת עסקית, תשמח לסייע להבין מה המערכת שנכונה לעסק שלך בפגישת ייעוץ בעלות מוזלת

רוצה לבנות שת"פ מהבטן ולשווק בקהילה?

אנו מציעות שירותי פרסום וקידום לחברות קהילה, הנבנים לפי מודל win-win-win, שבו כולן מנצחות