fbpx
הטבות

איך הכל התחיל?

הקהילה שלנו הוקמה ב-1.1.2013, מתוך געגוע לקהילה נשית תומכת, מחבקת ומחזקת, ורצון לשבט נשים שירוצו קדימה ויכבשו את העולם ביחד. כשחן בר-שי החליטה שהיא לא מתנהלת בבדידות של העצמאות שנה נוספת, עם פוסט אמיץ אחד נולדה הקהילה, שמאז צמחה והתפתחה.

התחלנו עם מפגשי היכרות במעגל עצמאיות ייחודי. כל אחת הביאה כיבוד וקיבלה 2 דקות להצגה עצמית, יחד עם חיבוק מחזק מהחברות החדשות. כבר אז הבנו את כוח המפגש הפיזי, שמחבר קול ומגע לתמונה המוכרת מהמסך.

לאורך השנים הקהילה התפתחה, צמחה והשתנתה איתנו. ב-2018, עם הצטרפותה של אלה שלוי אנטליס לניהול הקהילה, המיקוד עבר לעצמאות כמקצוע הדורש למידה ושיפור תמידיים. הפכנו לקהילה מקצועית, שגם ביציאה מהמסך ושבירת השגרה, מתמקדות בעשייה והתקדמות, תוך הסתכלות על כל תחומי החיים שמלווים אותנו. הרי אצלנו, הכל מחובר.

מה קורה היום?

אנחנו נפגשות במפגש מעגלי חודשי, למידה משותפת במעגל עצמאיות סביב נושא בניהול העסק. תמיד בקבוצה קטנה, כדי שהקשר יהיה אישי וההיכרות משמעותית. כל פעם מתארחות בבית עסק של עצמאית אחרת, כדי להגדיל את החשיפה הממשית, ויושבות למעגל עצמאיות שמחבר את העבודה מהבטן והראש. בזכות האווירה הייחודית של המפגשים המפורסמים שלנו, בכל מפגש נוצרות חברויות חדשות שמרגישות ותיקות. 

בין לבין, יש לנו מפגשי אונליין (מקוון) ואונלייף (פנים מול פנים). הרצאות, וובינרים, סדנאות ועוד פעילויות מיוחדות בקבוצת הפייסבוק הסגורה. אנחנו מייצרות שיתופי פעולה עם ובין חברות קהילה, וכך מקדמות את העסקים אחת של השניה. הכל מתוך מחויבות אישית, רצון והנאה. 

כקהילה יש לנו הרבה יותר כוח והשפעה, והרכישות שלנו הן הדרך שלנו להשתמש בהם! אנחנו פועלות להביא לחברות הקהילה הטבות והצעות ייחודיות מגופים מסחריים, ומעודדות רכישות מתוך הקהילה בכל הזדמנות. התמיכה ההדדית נמשכת גם מחוץ לקהילה שלנו, בהתנדבויות משותפות למען קהילות נשיות מוחלשות.

איך הקהילה יכולה לעזור לך?

הקהילה פועלת לקידום נשים במגוון דרכים, את יכולה לבחור באחת שמתאימה לך. 

 1. הדרך הראשונה היא פשוט ליהנות מכל מה שאנחנו נותנות ברוחב לב בפלטפורמות השונות:
  • בקבוצת הפייסבוק אנחנו שומרות על קשר, מקיימות פעילויות חודשיות, משתפות, מתייעצות, מעלות רעיונות ומפרגנות.
  • בדף העסקי אפשר לעקוב אחרי כל הפעילויות שלנו ולהזמין חברות להכיר אותנו עוד קצת.
  • באינסטגרם תמצאי טיפים מנצחים והשראה מכוכבות קהילה.
  • וכדי להתעדכן ראשונה בכל דבר, כדאי להצטרף לקבוצת העדכונים השקטה שלנו בוואטסאפ או להירשם לניוזלטר הקהילתי.
  • כן, ואנחנו מתכננות הפתעות גדולות לערוץ היוטיוב שלנו. 
 2. הדרך השנייה היא השתתפות בפעילויות. פיתוח עסקי דורש התמקצעות במגוון תחומים ורכישת כלים ומיומנויות מגוונים. אנחנו מביאות אל הקהילה את ההדרכות הטובות ביותר. בדף הפעילויות תוכלי לראות מה מתוכנן ולהירשם להכל. בנוסף, כל סדנאות האונליין שלנו מוקלטות וזמינות לרכישה והתקדמות בקצב שלך.
 3. הדרך השלישית היא ייעוץ עם מנהלת קהילה. ליווי בן שלוש שעות (בהתאמה אישית לעסק) או פגישה אחת קצרה וממוקדת (בת שעה) בה נעבוד על אספקט מסוים בעסק שלך – מיקוד שיווק ויזואלי עם חן או חידוד עסקי עם אלה. 
הצטרפי עוד היום למעל 10,000 עצמאיות שנהנות מהדרך ומצליחות, ביחד.

חן היא הלב והנשמה של הקהילה, זוכרת ומכירה כל אחת, ותמיד מחפשת דרכים לקדם עצמאיות. בנוסף להיותה מובילת הקהילה מאז 2013, חן מנחה מעגלי נשים ומומחית בתחום הויז'ואל. כמנהלת תחום הויז'ואל של הקהילה, חן מציעה לחברות קהילה פגישות לבניית מערך ניהול השיווק הויזואלי לעסק, סדנאות עריכה ועיצוב ויז'ואל עסקי-שיווקי ושיחות ייעוץ למיפוי הצרכים הויזואליים של העסק.

‎חן בר-שי‎ ​

יזמית, שותפה מייסדת ​

Facebook Whatsapp Instagram

אלה היא הדלק שמקדם את הקהילה, תמיד מחפשת דרכים לחבר בין חברות קהילה ולייצר יש מאין. בנוסף להובלת הקהילה, אלה גם חוקרת מוטיבציה ומפתחת אפקטיביות. כמנהלת תחום התוכן, אלה כותבת ומעבירה סדנאות ואוצרת תכנים מקצועיים על ניהול עסק, ומנגישה מתודות מעולם הייעוץ הארגוני לעולם העצמאיות. אלה מציעה לחברות קהילה פגישות לבניית מערך גוגל לניהול לעסק והתנהלות אפקטיבית ביומיום.

אלה שלוי אנטליס​

יזמית, שותפה מובילה​

Facebook Whatsapp Instagram

גבריאלה היא החוליה המקשרת בין החזון לביצוע, מכירה את כל הפתרונות הדיגיטליים המובילים בשוק. עם נסיון של שנים בניהול מוצר בהייטק, בנוסף לניהול שני עסקים עצמאיים, גבריאלה גם הקימה ומנהלת את הפעילות הדיגיטלית של הקהילה. גבריאלה מציעה לחברות הקהילה פגישות למיפוי צרכים דיגיטליים ואוטומציות לעסק, כדי שכל אחת תוכל לגדול ולצמוח מעסק זעיר לאימפריה. 

גבריאלה לובנפלד​

יזמית, יועצת תחום דיגיטל

Facebook Whatsapp Instagram

יצירת קשר

ישראליות מפוזרות בארץ ובעולם 🙂
Facebook-f Youtube

054-0000000

mail@gmail.com

כל הזכויות שמורות לעצמאיות מהבטן

גיליון תמחור ומדריך מורחב מתנה

*הצטרפות לרשימת הדיוור של הקהילה