פגישת ייעוץ עם חן בר-שי

פגישת ייעוץ עם חן בר-שי

תהליך ייחודי שפיתחה חן בר-שי, לדיוק מסרים ויזואליים, אצירת מאגר תמונות אישי לשיווק העסק, ניסוח צ'קליסט לחיפוש תמונות באתרים מקצועיים.

איך זה עובד?

אחרי מענה על שאלון הכנה (שיחכה לך במייל, עם כל הפרטים הקטנים), נפגש בזום בשביל:

  1. לעבור ביחד על הנכסים הדיגיטליים, לדייק מטרות של כל אחד ולהבין את הצרכים קדימה. תוך כדי נגבש צ'קליסט לחיפוש תמונות באתרים מקצועיים בעתיד.
  2. להקים מאגר ויזואלי נגיש מכל מקום, שמדבר את המסרים שלך ביצירתיות ודיוק. בשלב הזה נעבור על התמונות הקיימות, נאצור אותן באלבום ייעודי ונבין מה עוד חסר? מה כדאי לצלם בעתיד? איזה תמונות להכניס לאלבום בהמשך?
  3. לבחור מוצר/שירות אחד שרלוונטי לשווק כרגע, ולאסוף תמונות מרחבי הרשת (תוך היכרות עם אתרים מקצועיים ומיוחדים). כך תדעי לעשות את זה שוב אחר כך לבד. 

בסוף הפגישה יהיה לך אלבום שלם עם תמונות שמדברות את העסק שלך, ותדעי איך להמשיך ולעבות אותו הלאה. הפגישות מוקלטות בזום, ותשלח אליך הקלטה של הפגישה, כדי שתוכלי לחזור אליה מתי שתרצי. לא ייעשה שימוש נוסף בהקלטות. 

במהלך הפגישה נעבוד עם מגוון כלים (בהתאם לצרכי העסק); google photos, google drive, google keep, canva, picmonkey ועוד מגוון כלים מתוך ספריית הכלים שלנו. 

השקעה בעסק הכרחית לצמיחה ופיתוח. 

רענון המסרים הויזואליים באופן תקופתי, משמרת עניין במותג ומוודאת שאת מדברת את עצמך בכל זמן.

הפגישה עם חן בר-שי, בעלת B.ED הוראת אמנות, עם התמחות מדיה דיגיטלית. היום, חן מעבירה קורסי עריכת וידאו ותמונות לעצמאיות, ומייעצת בנושאי ויזואל שיווקי בעסק.

שיווק ויזואלי

עם חן בר-שי
1200
900
  • 3 שעות ייעוץ ב ZOOM
  • מחיר מבצע לזמן השקה
  • ניתן לפצל עד 2 פגישות​
  • ניתן לפרוס לעד 3 תשלומים שווים
מחיר השקה

לוואטסאפ עם חן

לא בטוחה על משהו? יש לך עוד שאלות? רוצה לבדוק אם זה באמת מה שנכון לך כרגע? חן זמינה בוואטסאפ זריז לכל שאלה ותהייה