שותפי דרך של קהילת עצמאיות מהבטן

לפני הכל - מי זקוקה לליווי ראיית חשבון?

כל בעלת עסק שרוצה להתמקד בעיקר – העבודה והעשייה שלשמה יצאה לעצמאות והקימה עסק – תרוויח רבות מליווי צמוד בתחום ראיית החשבון. פירמת ראיית חשבון BDSK מציעה מגוון שירותים לבעלות עסקים, כולל ליווי וייעוץ מקצועי על התנהלות חשבונאית שתומכת בהתפתחות העסק שלך.

אישה עצמאית בעלת עסק עם משקפיים, לבושה בחליפה כחולה עם כפתורי זהב על דש השרוול שלה. היא מחזיקה טלפון בצבע ורוד מוזהב, ועל הברכיים שלה מחשב חברת אפל בצבע זהב ורוד. היא יושבת על ספה, מאחוריה עציץ ורקע של קיר בגוון עץ
תמונה מאת Magnet.me באתר Unsplash

למה דווקא פירמת ראיית חשבון BDSK?

BDSK היא פירמה לראיית חשבון מהמובילות בארץ, אשר עובדת עם עסקים וארגונים בכל הגדלים והסוגים. הנהלת BDSK תומכת בשיוויון מגדרי, קידום והעסקת נשים ומעסיקה רוב נשי. פירמת ראיית החשבון BDSK שמחה לחבור לקהילה המקצועית-לומדת, עצמאיות מהבטן™, באג'נדה לייצר מרחב עסקי נשי. ערכי היסוד של BDSK הינם סיוע לאחר, קידום שיוויון וסובלנות. על כל אלו אנו גאות שבחרו להיות שותפי דרך של הקהילה.

על מנת לתרום להגשמת האג'נדה, בנינו מערך שיתוף פעולה מנצח עם BDSK, במסגרתו הפירמה תעלה תכנים מקצועיים ייחודיים לאתר הקהילה, בצורת וובינרים חינמיים וכתבות מקצועיות. בנוסף, כחלק משיתוף הפעולה הייחודי שבנינו, רק חברות קהילת עצמאיות מהבטן מקבלות תמיכה של צוות המשרד, והטבה מיוחדת על שירותי המשרד!

הטבה ייחודית לעצמאיות מהבטן

רק עצמאיות מהבטן נהנות משורה של פינוקים מפירמת BDSK

לייעוץ בנושאים חשבונאיים, ניתן לפנות בהודעת סמס למספר 050-7855436 ולציין שהגעת מהקהילה, או במייל: amith@bdsk.co.il, וינתן מענה מקצועי מ-BDSK תוך יום עסקים.

תמיכה קרובה

צוות הפירמה זמין להתייעצויות חשבונאיות של חברות הקהילה

מסלולים מיוחדים

עצמאיות מהבטן נהנות ממסלולים מיוחדים, עם הטבות מפנקות

פגישת ייעוץ

הטבה משמעותית בקביעת פגישת ייעוץ ראשונה

שותפי דרך לאג'נדה הבסיסית

שיתוף הפעולה בין פירמת ראיית חשבון BDSK ובין הקהילה נשען על הרצון לקדם עסקים נשיים. בהתאם לכך, מהות הפעילויות המשותפות היא להביא לקהילה ידע וכלים, אשר יסייעו לפיתוח וניהול העסק בצורה אחראית, אפקטיבית ומהנה.

אנו מגשימות את האג'נדה הזו דרך וובינרים חינמיים בקהילה, ליווי אישי של יזמיות לאורך הדרך והעלאת תכנים מקצועיים לאתר הקהילה.

כבר עכשיו תמצאי במגזין הקהילה כתבה של פירמת BDSK על תהליך פתיחת עסק, שלב אחרי שלב.

וובינרים מקצועיים

בקרוב ייקבעו וובינרים מקצועיים בנושא ניהול חשבונאי של העסק. 

במידה ויש לך נושא ספציפי בו היית רוצה שנעסוק, נשמח שתספרי לנו למייל info@mehabeten.org.il .

עדיין לא בטוחה אם BDSK היא הפירמה הנכונה בשבילך?
מבולבלת לגבי הצעד הבא שלך בעסק?

אנחנו כאן בשבילך!

אלה שלוי אנטליס, מובילת הקהילה ויועצת עסקית, תשמח לסייע להבין מה נכון לך כרגע בפגישת ייעוץ בעלות מוזלת

רוצה לבנות שת"פ מהבטן ולשווק בקהילה?

אנו מציעות שירותי פרסום וקידום לחברות קהילה, הנבנים לפי מודל win-win-win, שבו כולן מנצחות