להיפגש, להכיר וליהנות ביחד

מערך החיים השלם נשען קודם כל עלייך. כדי לשמור על המצברים מלאים, חשוב לשבור את השגרה, ליהנות בעבודה ולדאוג לעצמך. הקהילה נמצאת פה בשבילך, לקדם ולחזק אותך, על ידי היכרות וחיבור לעצמאיות נוספות, כמוך. זה המקום להרשם למעגל עצמאיות, כנס או פעילות פנאי מיוחדת. 

תמיד עם מלא ערך ותחושה של חברות ותיקות. להיות עצמאית מהבטן, זה לפעול מתוך הקשבה לכל החלקים השונים שבך – בהקשר האישי, העסקי והקהילתי. בחלק הזה תמצאי מגוון פעילויות שדואגות לך. 

אביה כהן שטיינברג, מיכל וינר ואלה שלוי אנטליס
קרדיט צילום: מעיין סלע

הקסם של הפעילות בקהילה

לנהל בית ומשפחה זה משימה לא פשוטה. תחושות הבדידות שעשויות לעלות, העומס הרגשי הגבוה, מהוות זרז ללחץ ושחיקה. הצורך לעמוד בציפיות ולהצליח בכל הכובעים מעייף, במיוחד כשאת סוחבת את זה לבד. השייכות לקהילה שומרת מלחץ ושחיקה, דרך החיבור לאחרות. האופי המעגלי שבכל פעילות ומפגש, בעצם מייצרת חזרה למעגל השבטי הקדום, היטענות באנרגיה נשית מיוחדת. זה הזמן שבו אנחנו דואגות לרווחה האישית שלנו, ל-well-being. ממלאות מצברים ומתחברות לקהילה. 

במעגלי העצמאיות אנו מדברות על החלק האישי של ניהול העסק. בכנסים אנחנו נהנות ומבלות, תוך כדי סימון הוצאה מוכרת. ומה קורה בפעילויות הפנאי? אנחנו מתכננות עוד כמה הפתעות…

אנו מעדכנות בתכנים חדשים שעולים לאתר בוואטסאפ עדכונים ובניוזלטר. את מוזמנת להצטרף היום, כדי שלא תפספסי שום דבר.

תודה על הרשמתך
*מילוי פרטים לצורך הצטרפות מהווה הסכמה לקבלת דיוור למייל
אייקון מפגשי מעגל

מפגשי מעגל

נפגשות לשמור על חיבור של הראש והבטן. כל מעגל עוסק בנושא רלוונטי לבעלות עסקים, וכולל נטוורקינג נעים בבטן.
אייקון אירועים כוס יין

כנסים

באירועים מיוחדים אנחנו משלבות עסקים והנאה. נפגשות עם כוס יין לנטוורקינג ייחודי, הרצאה מעשירה או אפילו נופש חברה
אייקון פנאי כפכפים ורודים

פנאי

את הבסיס להכל! קחי נשימה עם פעילות שמתמקדת בך, בהנאה ובמה שאת אוהבת. שימי את עצמך בסדר העדיפויות.
בקרוב!

מאמרים

הבחירה בעצמאות, היא בחירה בעצמך. רצון לעסוק במה שעושה לך טוב וממלא אותך באנרגיה. במטרה לנהל חיי עבודה לצד החיים האישיים (ולא במקום). עם זאת, העצמאות מציפה אתגרים ייחודיים. למשל ניהול משימות, הצבת גבולות, תיעדוף ובחירות, שקל לעשות עם ידע. כדי לעשות את זה יחד, בואי למעגל עצמאיות, כנס או פעילות פנאי מיוחדת.

בנוסף, אספנו מאמרים וכתבות בתחום ניהול הזמן והפיתוח האישי. הרי למידה מנסיון של אחרות היא דרך נהדרת לחסוך זמן, כסף ואנרגיה.